- Part # NX1117CE20Z
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
NX1117CE20Z
LDO
2.0V
1.25%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:2V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA
VOLTAGE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/02/2014
NX1117CE20Z
Spécifications
- Part # NX1117CE20Z
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
NX1117CE20Z
LDO
2.0V
1.25%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:2V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA