- Part # NX1117C15Z
- Category Controls & Indicators
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
NX1117C15Z
LDO
1.5V
1%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:1.5V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA
VOLTAGE R
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 15/03/2013
NX1117C15Z
Spécifications
- Part # NX1117C15Z
- Category Voltage Regulator
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
NX1117C15Z
LDO
1.5V
1%
SOT223
PRIMARY INPUT VOLTAGE:20V
OUTPUT VOLTAGE FIXED:1.5V
DROPOUT VOLTAGE VDO:1.07V
NO. OF PINS:4
OUTPUT CURRENT:800MA