- Part # 74-6FC750MA-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
746FC750MAC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)
FUSE-MINIATURE 3AB EQUIVALENT 6 X 30MM CERAMIC 750MA 125V/250V FAST ACTING 5/PKG CLAMSHELL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 29/06/2021
74-6FC750MA-C
Spécifications
- Part # 74-6FC750MA-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
746FC750MAC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)