- Part # 74-5SG400MA-C
Description du produit:
745SG400MAC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM GLASS 400MA 125V/250V SLOW BLOW 5/PKG CLAMSHELL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 29/06/2021
74-5SG400MA-C
Spécifications
- Part # 74-5SG400MA-C
Description du produit:
745SG400MAC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)