- Part # 74-5SC500MA-B
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745SC500MAB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM CERAMIC 500MA 250V SLOW BLOW 5/PKG BLISTER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 27/04/2023
74-5SC500MA-B
Spécifications
- Part # 74-5SC500MA-B
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745SC500MAB
DISCONTINUED BY MANUFACTURER