- Part # 74-5SC12A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745SC12AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM CERAMIC 12A 250V SLOW BLOW 5/PKG CLAMSHELL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 29/06/2021
74-5SC12A-C
Spécifications
- Part # 74-5SC12A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745SC12AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
(PRICE/PK OF 5)