- Part # 74-5FG400MA
Description du produit:
745FG400MA
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM GLASS 400MA 125V/250V FAST ACTING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 29/06/2021
74-5FG400MA
Spécifications
- Part # 74-5FG400MA
Description du produit:
745FG400MA
DISCONTINUED BY MANUFACTURER