- Part # 74-5FG15A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745FG15AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
BLOW CHARACTERISTIC:FAST ACTING
FUSE CURRENT:15A
VOLTAGE RATING VAC:250V
FUSE SIZE METRIC:5MM X 20MM
FUSE SIZE IMPERIAL:0.2 X 0.79
PRODUCT RANGE:-
BREAKING CAPACITY CURRENT AC:20A ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 16/03/2022
74-5FG15A-C
Spécifications
- Part # 74-5FG15A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745FG15AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
FUSE CURRENT:15A
VOLTAGE RATING VAC:250V
FUSE SIZE METRIC:5MM X 20MM
FUSE SIZE IMPERIAL:0.2 X 0.79
PRODUCT RANGE:-