- Part # 74-5FC16A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745FC16AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM CERAMIC 16A 250V FAST ACTING 5/PKG CLAMSHELL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 16/03/2022
74-5FC16A-C
Spécifications
- Part # 74-5FC16A-C
- Category Panel Accessories
- Category Fuse
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
745FC16AC
DISCONTINUED BY MANUFACTURER