- Part # PT30-10PSIG-1-5-2-46
Description du produit:
PT3010PSIG15246
HIGH PERFORMANCE FIXED RANGE PRESSURE TRANSMITTER
0 TO 10 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
NON-LINEARITY BEST FIT STRAIGHT LINE PER IEC 61298-2 AT REFERENCE CONDITIONS
0 VDC TO 10 VDC
3-WIRE
1/4 NPT MALE
DEUTSCH 3 PIN (DT04-3P)
PT30-10PSIG-1-5-2-46
Spécifications
- Part # PT30-10PSIG-1-5-2-46
Description du produit:
PT3010PSIG15246
0 TO 10 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
0 VDC TO 10 VDC