- Part # PT30-100PSIC-1-5-50-21
Description du produit:
PT30100PSIC155021
HIGH PERFORMANCE FIXED RANGE PRESSURE TRANSMITTER
-15 TO 100 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
NON-LINEARITY BEST FIT STRAIGHT LINE PER IEC 61298-2 AT REFERENCE CONDITIONS
0 VDC TO 10 VDC
3-WIRE
7/16-20 MALE SAE - 4 (J1926-2)
DEUTSCH 4 PIN (DT04-4P)
PT30-100PSIC-1-5-50-21
Spécifications
Description du produit:
PT30100PSIC155021
-15 TO 100 PSI GAUGE
±0.25% OF SPAN
0 VDC TO 10 VDC