- Part # MGJ6T05F24MC-R7
Description du produit:
MGJ6T05F24MCR7
DC-DC CONVERTER
3 O/P
3W
POWER SUPPLY APPROVALS GATE DRIVE
NO. OF OUTPUTS 3 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 3W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 24V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 62.5MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 24V
PRODUCT RANGE MGJ6 SERIES
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
MGJ6T05F24MC-R7
Spécifications
- Part # MGJ6T05F24MC-R7
Description du produit:
MGJ6T05F24MCR7
DC-DC CONVERTER
3 O/P
3W
NO. OF OUTPUTS 3 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 3W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 24V
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 24V