- Part # MGJ6D121505WMC-R7
Description du produit:
MGJ6D121505WMCR7
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.5W
POWER SUPPLY APPROVALS GATE DRIVE
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.5W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 300MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
PRODUCT RANGE MGJ6 SERIES
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MGJ6D121505WMC-R7
Spécifications
- Part # MGJ6D121505WMC-R7
Description du produit:
MGJ6D121505WMCR7
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.5W
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.5W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 15V