- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Description du produit:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MGJ1D121905MPC-R13
Spécifications
- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Description du produit:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA