- Part # MCWF06R1330BTL
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCWF06R1330BTL
RES
133R
0.1%
0.1W
0603
THIN FILM
RESISTOR CASE STYLE:0603 [1608 METRIC]
RESISTANCE:133OHM
PRODUCT RANGE:MCWF06R SERIES
VOLTAGE RATING:75V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THIN FILM
POWER RATING:100MW
RESISTANCE TOLERANCE:¦ ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
MCWF06R1330BTL
Spécifications
- Part # MCWF06R1330BTL
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCWF06R1330BTL
RES
133R
0.1%
0.1W
0603
THIN FILM
RESISTANCE:133OHM
PRODUCT RANGE:MCWF06R SERIES
VOLTAGE RATING:75V