- Part # MCSD75-151KU
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCSD75151KU
(PRICE/TC)
INDUCTOR
150UH
580MA
10%
INDUCTANCE:150ªH
RMS CURRENT (IRMS):580MA
INDUCTOR CONSTRUCTION:UNSHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):-
PRODUCT RANGE:MCSD75 SERIES
POWER INDUCTOR CASE:7.8MM X 7MM X 5MM
DC RESISTANCE MAX:0.56OHM ROHS COMPLIAN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
MCSD75-151KU
Spécifications
- Part # MCSD75-151KU
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCSD75151KU
(PRICE/TC)
INDUCTOR
150UH
580MA
10%
INDUCTANCE:150ªH
RMS CURRENT (IRMS):580MA
SATURATION CURRENT (ISAT):-
PRODUCT RANGE:MCSD75 SERIES