- Part # MCRH35V687M13X21
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCRH35V687M13X21
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 680UF
35V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:680ΜF
VOLTAGE(DC):35V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
CAPACITOR TERMINALS:PC PIN
LIFETIME @ TEMPERATURE:1000 HOURS @ 105°C
POLARITY:POLAR
LEAD SPACING:5MM
ESR:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MCRH35V687M13X21
Spécifications
- Part # MCRH35V687M13X21
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCRH35V687M13X21
35V
20%
RADIAL
CAPACITANCE:680ΜF
VOLTAGE(DC):35V
CAPACITANCE TOLERANCE:± 20%
CAPACITOR TERMINALS:PC PIN
POLARITY:POLAR
LEAD SPACING:5MM