- Part # MCREDS80
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCREDS80
ENCLOSURE
HEAT SINK
ALUMINIUM
SILVER
ENCLOSURE TYPE:SMALL
ENCLOSURE MATERIAL:EXTRUDED ALUMINIUM
EXTERNAL HEIGHT - METRIC:53.5MM
EXTERNAL WIDTH - METRIC:156.9MM
EXTERNAL DEPTH - METRIC:80MM
IP RATING:-
BODY COLOR:SILVER ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MCREDS80
Spécifications
- Part # MCREDS80
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCREDS80
ENCLOSURE
HEAT SINK
ALUMINIUM
SILVER
ENCLOSURE TYPE:SMALL
EXTERNAL DEPTH - METRIC:80MM