- Part # MCL034SWC-YH1
- Category Sensors & Switches
- Category LED Light Array
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCL034SWCYH1
LED
WARM WHITE
T-1 (3MM)
3.7CD
0.32NM
LED COLOR:WARM WHITE
LED MOUNTING:THROUGH HOLE
BULB SIZE:T-1 (3MM)
FORWARD CURRENT IF:20MA
FORWARD VOLTAGE:3.4V
LUMINOUS INTENSITY:3.7CD
VIEWING ANGLE:36¦
LENS SHAPE:ROUND
MSL:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MCL034SWC-YH1
Spécifications
- Part # MCL034SWC-YH1
- Category Sensors & Switches
- Category LED Light Array
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MCL034SWCYH1
LED
WARM WHITE
T-1 (3MM)
3.7CD
0.32NM
LED COLOR:WARM WHITE
LED MOUNTING:THROUGH HOLE
BULB SIZE:T-1 (3MM)
FORWARD CURRENT IF:20MA
FORWARD VOLTAGE:3.4V