- Part # MPL-SE5040-100
Description du produit:
MPLSE5040100
POWER INDUCTOR
10UH
SEMISHIELDED
3.2A
INDUCTANCE:10ΜH
RMS CURRENT (IRMS):3.2A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SEMISHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):3.6A
PRODUCT RANGE:MPL-SE SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.064OHM
PRODUCT LENGTH:4.9MM ROHS COMPLIANT: YES
MPL-SE5040-100
Spécifications
- Part # MPL-SE5040-100
Description du produit:
MPLSE5040100
POWER INDUCTOR
10UH
SEMISHIELDED
3.2A
INDUCTANCE:10ΜH
RMS CURRENT (IRMS):3.2A
SATURATION CURRENT (ISAT):3.6A
PRODUCT RANGE:MPL-SE SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.064OHM