- Part # MPL-AT2514-2R2
Description du produit:
MPLAT25142R2
POWER INDUCTOR
2.2UH
SHIELDED
2.6A
INDUCTANCE:2.2ΜH
RMS CURRENT (IRMS):2.6A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):3.4A
PRODUCT RANGE:MPL-AT SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-
DC RESISTANCE MAX:0.084OHM ROHS COMPLIANT: YES
MPL-AT2514-2R2
Spécifications
- Part # MPL-AT2514-2R2
Description du produit:
MPLAT25142R2
POWER INDUCTOR
2.2UH
SHIELDED
2.6A
INDUCTANCE:2.2ΜH
RMS CURRENT (IRMS):2.6A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):3.4A
PRODUCT RANGE:MPL-AT SERIES
INDUCTOR CASE / PACKAGE:-