- Part # MPL-AT2512-100
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPLAT2512100
POWER INDUCTOR
10UH
SHIELDED
1.2A
INDUCTANCE:10ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.2A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1.7A
PRODUCT RANGE:MPL-AT SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.4OHM
INDUCTANCE TOLERANCE:± 20% ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 06/11/2024
MPL-AT2512-100
Spécifications
- Part # MPL-AT2512-100
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MPLAT2512100
POWER INDUCTOR
10UH
SHIELDED
1.2A
INDUCTANCE:10ΜH
RMS CURRENT (IRMS):1.2A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
SATURATION CURRENT (ISAT):1.7A
PRODUCT RANGE:MPL-AT SERIES
DC RESISTANCE MAX:0.4OHM