- Part # VMX2-SAFE-480-CBS-1
Description du produit:
VMX2SAFE480CBS1
VMX-SAFE-COMBINATION SOFT STARTER
NEMA 12/4
208V
150HP
480A
800A CIRCUIT BREAKER
STARTING CAPACITY 500% FOR 60 SEC.
CONTROL POWER TRANSFORMET
VMX2-SAFE-480-CBS-1
Spécifications
- Part # VMX2-SAFE-480-CBS-1
Description du produit:
VMX2SAFE480CBS1
NEMA 12/4
208V
150HP
480A
800A CIRCUIT BREAKER