- Part # VMX2-SAFE-480-CB-4
Description du produit:
VMX2SAFE480CB4
VMX-SAFE-COMBINATION SOFT STARTER
NEMA 12/4
480V
400HP
480A
800A CIRCUIT BREAKER
STARTING CAPACITY 500% FOR 60 SEC.
CONTROL POWER TRANSFORMER NEMA SIZE 6 CONTACTORS
VMX2-SAFE-480-CB-4
Spécifications
- Part # VMX2-SAFE-480-CB-4
Description du produit:
VMX2SAFE480CB4
NEMA 12/4
480V
400HP
480A
800A CIRCUIT BREAKER