- Part # VMX2-SAFE-1080-CBS-1
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
VMX2SAFE1080CBS1
VMX-SAFE-COMBINATION SOFT STARTER
NEMA 12/4
208V
350HP
1080A
1600A CIRCUIT BREAKER
STARTING CAPACITY 500% FOR 60 SEC.
CONTROL POWER TRANSFORMER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 14/11/2022
VMX2-SAFE-1080-CBS-1
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # VMX2-SAFE-1080-CBS-1
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
VMX2SAFE1080CBS1
NEMA 12/4
208V
350HP
1080A
1600A CIRCUIT BREAKER