- Part # HR710-2PL-220VAC
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.04 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HR7102PL220VAC
RELAY
ELECTRO MECHANICAL
CUBE TYPE
220 VAC COIL
10 AMP
DPDT
250 VAC / 125 VDC
LED INDICATOR
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 08/03/2023
HR710-2PL-220VAC
Spécifications
- Part # HR710-2PL-220VAC
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.04 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
HR7102PL220VAC
RELAY
ELECTRO MECHANICAL
CUBE TYPE
220 VAC COIL
10 AMP
DPDT
250 VAC / 125 VDC