- Part # A20F-21E10Q4S
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
A20F21E10Q4S
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
2 POSITIONS
SPRING RETURN FROM RIGHT
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC
BLUE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 25/10/2017
A20F-21E10Q4S
Spécifications
- Part # A20F-21E10Q4S
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
A20F21E10Q4S
2 POSITIONS
SPRING RETURN FROM RIGHT
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC