- Part # A204L-M2E10QHW-U
Description du produit:
A204LM2E10QHWU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
WHITE
A204L-M2E10QHW-U
Spécifications
- Part # A204L-M2E10QHW-U
Description du produit:
A204LM2E10QHWU
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC