- Part # A204L-M2E10QHR-U
Description du produit:
A204LM2E10QHRU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
RED
A204L-M2E10QHR-U
Spécifications
- Part # A204L-M2E10QHR-U
Description du produit:
A204LM2E10QHRU
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC