- Part # A204L-M2E10Q4G-U
Description du produit:
A204LM2E10Q4GU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC
GREEN
A204L-M2E10Q4G-U
Spécifications
- Part # A204L-M2E10Q4G-U
Description du produit:
A204LM2E10Q4GU
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC