- Part # A204L-A2E10QM3W-U
Description du produit:
A204LA2E10QM3WU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC
WHITE
A204L-A2E10QM3W-U
Spécifications
- Part # A204L-A2E10QM3W-U
Description du produit:
A204LA2E10QM3WU
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC