- Part # A204L-A2E10QHY-U
Description du produit:
A204LA2E10QHYU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
YELLOW
A204L-A2E10QHY-U
Spécifications
- Part # A204L-A2E10QHY-U
Description du produit:
A204LA2E10QHYU
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC