- Part # MQ1238H24B-FSR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.25 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MQ1238H24BFSR
DC FAN AXIAL BALL BEARING 24V 10V TO 28V 226CFM 65DB 120 X 120 X 38MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 28/10/2025
MQ1238H24B-FSR
Spécifications
- Part # MQ1238H24B-FSR
- Category Components
- Weight 0.25 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
MQ1238H24BFSR