- Part # G9225X12B1-FSR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G9225X12B1FSR
FAN TUBEAXIAL
12VDC
0.490A
SQUARE 92MM L X 92MM
BALL
66.0 CFM (1.85M³
/MIN)
3600 RPM
42.0 DB(A)
3 WIRE LEADS.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 28/10/2025
G9225X12B1-FSR
Spécifications
- Part # G9225X12B1-FSR
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
G9225X12B1FSR
FAN TUBEAXIAL
12VDC
0.490A
SQUARE 92MM L X 92MM