- Part # F6025X24B-FHR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
F6025X24BFHR
DC FAN AXIAL BALL BEARING 24V 10V TO 28V 28CFM 42DB 60 X 60 X 25MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 27/04/2023
F6025X24B-FHR
Spécifications
- Part # F6025X24B-FHR
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
F6025X24BFHR