- Part # ERJHP6F4R70V
Description du produit:
ERJHP6F4R70V
RESISTOR
4R7
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:4.7OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:400V ROHS COMPLIANT: YES
ERJHP6F4R70V
Spécifications
- Part # ERJHP6F4R70V
Description du produit:
ERJHP6F4R70V
RESISTOR
4R7
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:4.7OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE