- Part # ERJHP6F39R0V
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJHP6F39R0V
RESISTOR
39R
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:39OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:500MW
RESISTOR CASE / PACKAGE:0805 [2012 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:400V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/11/2025
ERJHP6F39R0V
Spécifications
- Part # ERJHP6F39R0V
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJHP6F39R0V
RESISTOR
39R
0.5W
THICK FILM
0805
RESISTANCE:39OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:500MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE