- Part # ERJ1TNF5600U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJ1TNF5600U
RES
560R
1%
1W
2512
THICK FILM
RESISTOR CASE STYLE:2512 [6432 METRIC]
RESISTANCE:560OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1TN SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 05/02/2025
ERJ1TNF5600U
Spécifications
- Part # ERJ1TNF5600U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJ1TNF5600U
RES
560R
1%
1W
2512
THICK FILM
RESISTANCE:560OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1TN SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%