- Part # ERJ-U0XF34R0Y
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJU0XF34R0Y
RESISTOR
34R
1%
0.031W
01005
THICK FILM
RESISTANCE:34OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:31MW
RESISTOR CASE / PACKAGE:01005 [0402 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:15V ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2025
ERJ-U0XF34R0Y
Spécifications
- Part # ERJ-U0XF34R0Y
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ERJU0XF34R0Y
RESISTOR
34R
1%
0.031W
01005
THICK FILM
RESISTANCE:34OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:31MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT