- Part # ERJ-PA2D54R9X
Description du produit:
ERJPA2D54R9X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
54R9
0.2W
0402
RESISTANCE:54.9OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE
VOLTAGE RATING:50V ROHS COMPLIANT: YES
ERJ-PA2D54R9X
Spécifications
- Part # ERJ-PA2D54R9X
Description du produit:
ERJPA2D54R9X
CHIP RESISTOR
THICK FILM
54R9
0.2W
0402
RESISTANCE:54.9OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:ANTI-SURGE