- Part # ELL8TP4R7NB
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ELL8TP4R7NB
CHOKE COIL
4.7UH
14MOHM
4A
PRODUCT RANGE:ELL-8TP SERIES
INDUCTANCE:4.7 H
RMS CURRENT (IRMS):4A
SATURATION CURRENT (ISAT):4A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
DC RESISTANCE MAX:0.014OHM
POWER INDUCTOR CASE:8MM X 8MM X 5MM
ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 11/01/2018
ELL8TP4R7NB
Spécifications
- Part # ELL8TP4R7NB
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 1.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ELL8TP4R7NB
CHOKE COIL
4.7UH
14MOHM
4A
PRODUCT RANGE:ELL-8TP SERIES
INDUCTANCE:4.7 H
RMS CURRENT (IRMS):4A
SATURATION CURRENT (ISAT):4A
INDUCTOR CONSTRUCTION:SHIELDED
DC RESISTANCE MAX:0.014OHM