- Part # TSM600-250F-2
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TSM600250F2
(PRICE/TC)RESETTABLE FUSE
PTC
250VDC
250MA
SMD
PPTC CASE STYLE:-
PRODUCT RANGE:POLYSWITCH TSM600 SERIES
VOLTAGE RATING:250VAC
HOLDING CURRENT:250MA
TRIP CURRENT:860MA
TIME TO TRIP:6S
CURRENT RATING MAX:3A
OPERATING VOLTAGE:250VDC ROHS COMPLIAN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 19/11/2025
TSM600-250F-2
Spécifications
- Part # TSM600-250F-2
- Category Panel Accessories
- Category Panel Accessory
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
TSM600250F2
(PRICE/TC)RESETTABLE FUSE
PTC
250VDC
250MA
SMD
PPTC CASE STYLE:-
VOLTAGE RATING:250VAC
HOLDING CURRENT:250MA
TRIP CURRENT:860MA
TIME TO TRIP:6S
CURRENT RATING MAX:3A