- Part # SD4R40-450
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SD4R40450
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SAFETY LIGHT CURTAIN
RECEIVER
SUPPLY VOLTAGE: 24 VDC
RESOLUTION: 40MM
RANGE: 0.9 - 20 METERS
PROTECTIVE FIELD HEIGHT: 450MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 07/12/2018
SD4R40-450
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Part # SD4R40-450
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 3.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
SD4R40450
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SAFETY LIGHT CURTAIN
RECEIVER
SUPPLY VOLTAGE: 24 VDC
RESOLUTION: 40MM
RANGE: 0.9 - 20 METERS
PROTECTIVE FIELD HEIGHT: 450MM