- Part # ATCR40X35-FFVHYD
Description du produit:
ATCR40X35FFVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
FRONT FLANGE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-FFVHYD
Spécifications
- Part # ATCR40X35-FFVHYD
Description du produit:
ATCR40X35FFVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
FRONT FLANGE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)