- Part # ATP19SL1512B0SA03Q
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATP19SL1512B0SA03Q
ANTI VANDAL SWITCH
SPDT
3A
28VDC
YEL
PRODUCT RANGE:ATP19 SERIES
PANEL CUTOUT DIAMETER:19MM
CONTACT CONFIGURATION:SPDT
SWITCH OPERATION:MOMENTARY
PUSHBUTTON ACTUATOR STYLE:ROUND FLAT
ACTUATOR / CAP COLOUR:TRANSPARENT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/12/2025
ATP19SL1512B0SA03Q
Spécifications
- Part # ATP19SL1512B0SA03Q
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATP19SL1512B0SA03Q
ANTI VANDAL SWITCH
SPDT
3A
28VDC
YEL
PRODUCT RANGE:ATP19 SERIES
PANEL CUTOUT DIAMETER:19MM