- Part # ATP16-DL5-606-B3SA-04G
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATP16DL5606B3SA04G
ANTI VANDAL SWITCH
SPST
2A
36VDC
GRN
PRODUCT RANGE:ATP16 SERIES
PANEL CUTOUT DIAMETER:16MM
CONTACT CONFIGURATION:SPST-NO
SWITCH OPERATION:MOMENTARY
PUSHBUTTON ACTUATOR STYLE:ROUND DOMED
ACTUATOR / CAP COLOUR:TRANSPARENT ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/12/2025
ATP16-DL5-606-B3SA-04G
Spécifications
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ATP16DL5606B3SA04G
ANTI VANDAL SWITCH
SPST
2A
36VDC
GRN
PRODUCT RANGE:ATP16 SERIES
PANEL CUTOUT DIAMETER:16MM