- Part # RCP2-R4AC-I-42P-2.5-100-P1-R05
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 8.85 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RCP2R4ACI42P25100P1R05
ROBOTIC CYLINDER
RCP2 SERIES
RA4C STRAIGHT ROD TYPE
INCREMENTAL ENCODER
PULSE MOTOR
45 MM WIDTH
2.5 MM LEAD
100 MM STROKE
ROBOT CABLE 5 M LENGTH
FOR USE WITH PCON / RPCON / PSEL CONTROLLERS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 02/12/2022
RCP2-R4AC-I-42P-2.5-100-P1-R05
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Category Hydraulics
- Category Hydraulic Cylinder
- Weight 8.85 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
RCP2R4ACI42P25100P1R05
ROBOTIC CYLINDER
RCP2 SERIES
RA4C STRAIGHT ROD TYPE
INCREMENTAL ENCODER
PULSE MOTOR
45 MM WIDTH
2.5 MM LEAD
100 MM STROKE