- Part # ISPDB-M-WA-200-5-300-T2-M-A1S-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISPDBMWA2005300T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/01/2023
Garantie Radwell de 2 ans
Changer de lieu
Spécifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Informations sur le produit
Description du produit:
ISPDBMWA2005300T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
5MM LEAD
300MM STROKE