- Part # ISDB-S-WA-100-36-150-T2-M-A3S-AQ
Description du produit:
ISDBSWA10036150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
LONG LEAD
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
36MM BALLSCREW LEAD
150MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
RIGHT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 26/01/2023
Spécifications
Description du produit:
ISDBSWA10036150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
LONG LEAD
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
36MM BALLSCREW LEAD
150MM STROKE