- Part # ISDB-MX-WA-200-20-1100-T2-M-A3S-AQ
Description du produit:
ISDBMXWA200201100T2MA3SAQ
ISDB SERIES
MEDIUM MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1100MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
RIGHT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Voir l'avertissement Prop65
Dernière mise à jour du prix de liste: 17/01/2023
Spécifications
Description du produit:
ISDBMXWA200201100T2MA3SAQ
ISDB SERIES
MEDIUM MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1100MM STROKE